Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą i rozwijającą się firmą geodezyjną powstałą w Białymstoku w 2002 roku. Nasze doświadczenie ugruntowane na przestrzeni kilkunastu lat oraz kreatywność i otwartość na wszelkie wyzwania są najistotniejszymi cechami, które pozwalają nam profesjonalnie świadczyć usługi geodezyjne.

Wykonujemy pełny zakres usług geodezyjnych dla klientów indywidualnych jak i instytucji. Zapraszamy do współpracy nadleśnictwa, firmy budowlane, pracownie projektowe, agencje nieruchomości.

Specjalizujemy się w realizacji prac geodezyjno-kartograficznych na terenach rolnych i leśnych.

Firma Geo-Mar prowadzi swoją działalność głównie na terenie województwa podlaskiego, ale również chętnie wykonujemy swoje prace (przy większych zamówieniach) w województwach sąsiednich.

Do wykonania wszelkich prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt pomiarowy takich firm jak Pentax i Topcon (patrz wyżej) oraz sprzęt informatyczny wraz z odpowiednim oprogramowaniem. Pomiary geodezyjne wykonujemy z zastosowaniem technologii GNSS (GPS + Glonass + inne globalne systemy pozycjonowania) oraz z wykorzystaniem sieci TPI NETpro.

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od rodzaju i zakresu prac, jakie chcieliby Państwo zlecić firmie geodezyjnej Geo-Mar, spełnimy Państwa oczekiwania.

Zapewniamy szybką i darmową wycenę naszych usług. Licząc na Państwa zadowolenie oferujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy.